8 Mayıs 2018 Salı

MODERYA.COM YENİ MODA VE GİYİM MARKANIZ

Sevgili dostlar, baharın gelişiyle birlikte tatil sezonu da açıldı. tatile gitmeden sizlerle yeni tanışmış olduğum İnternet alışveriş keyfini maksimuma çıkartan bir site ile tanıştırmak istiyorum. moderya.com kaliteli ve şık seçimler yapabileceğiniz gibi fiyat açısından da oldukça bütçe sevindiren bir site olması nedeniyle bu siteyi ziyaret etmenizi şiddetle öneririm.

Yaz bitmeden kışlıklarda yapılan indirimleri takip ederim. Seneye hazırlık yapmak için kendime rengi çok güçlü olan kırmızı kapşonlu uzun şişme mont aldım. Ürün çok ve kaliteli rengine bayıldım.

İkinci seçimim kenarı simli tayt oldu. o kadar güzel ve parlak vücudu sıkıca sarıyor. ürün gerçekten çok kaliteli dokusu güçlü,vücudu olduğu gibi toparlıyor. bu sene zaten taşlı ve nakışlı taytlar çok moda önümüz bahar. uzun tuniklerle birlikte harika bir kombin olur.Üçüncü seçimim ducky baskılı bayan tayt seti baharın esintisinde tril tril giyilir. Ben rahat kıyafetlerle dolaşmayı çok seviyorum. ürünün fiyatına göre kalitesi çok iyi.Dördüncü seçimim kuru kafa baskılı incili siyah tişörtten yana oldu. fiyatı 14,90 tl. şaka gibi dimi. ama ürüne bir dokunun ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Moderya.com yılında e-ticaret sektörüne giriş  yapmış bir firmadır. Diyeceksiniz ki böyle firmalar çok fazla evet doğrudur. ancak bu sitenin özelliği kendine has ürünler satmasıdır. Ayrıca sitede tesettür giyim için ayrı bir bölüm oluşturulmuş. siteyi incelediğinizde alternatifiniz o kadar çok ki. İyi ki alışveriş yapmışım ve paramı sonuna kadar hak eden bir site diyeceksiniz.Sitede sürekli indirimler oluyor. bu siteyi takibe alın. pişman olmazsınız. benden söylemesi....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder