19 Ocak 2018 Cuma

GİYİVER ALIŞVERİŞLERİM...


Giyim sektörü online alışveriş sitelerinden hayli yararlanıyor. Biz bloggerlar olarak alışveriş yapıp olumlu yada olumsuz karşılaştığımız her şeyi belirtmek durumdayız. Yeni keşfettiğimiz alışveriş sitelerini sizlere tanıtmaktan büyük keyif alıyorum. Şimdi onlardan biri var sırada.
https://www.giyiver.com. Kolej tarzı baskılı yeşil montuma bayıldım. Yumuşacık ve gözdolduruyor. fiyatını görünce şok olacaksınız

Birtane de kırmızı olsun dedim. Örme kalın bayağı ve kapşiyonu var. sıcacık tutuyor.

Lacivert bir hırkada gözüm kaldı. fiyatını görünce hemen onuda ekledim sepete


Güzel ve emek harcanarak hazırlanmış bir site ile karşılaşmak beni memnun etti. Giyim ayakkabı çanta ve outlet ürünleri ile yüzlerce çeşit bulunmakta. Bu aralar hırkamın çok olmadığını fark ettiğimden kendime 3 adet çok güzel hırkalar aldım. inan bana bir sürü alışveriş sitesi gezdim. burada beni çeken çok şık tasarımlı hırkalar oldu ve fiyatlarına inanamayacaksınız.4,90 başlıyor fiyatlar. Birde site sürekli kendini güncelliyor. yeni ürünler geliyor. bu yüzden arada siteyi gezin derim.

Kargo hızına inanamayacaksınız. Kapıda ödeme seçeneği de var.Sitenin yaklaşan sevgililer gününe özel indirimleri var kaçırmayın derim.

1 yorum: