9 Mayıs 2017 Salı

YENİ YURTDIŞI ALIŞVERİŞ SİTEM TOSEVE...


Sevgili arkadaşlar, artık dünyanın bir ucundan bile alışveriş yapabiliyoruz. Teknoloji çağında yaşamayı seviyorum ve bende herkes gibi nimetlerinden yararlanıyorum.

Şimdi yeni bir alışveriş sitesi tanıtacağım sizlere. Çin'de yer alan bu site ile http://www.tosave.com diğer sitelere oranla %10-%70 arasında bir indirim kazancı elde edebiliyorsunuz. Ben daha önce hepimizin de çok iyi bildiği yurt dışı sitelerinden alışveriş yaptım ancak bu sitenin en büyük avantajı nakliye hizmetlerinin çok hızlı olması. alışveriş sitesinde birçok kategori bulunmakta. Giyim ve moda, ceb telefonu ve aksesuarları,elektronik eşyalar, hobi, düğün, iş ve endüstriyel ürünler.gibi...

Diğer siteler ile fiyat kıyaslamasına girdiğimizde gerçekten buranın fiyatı uygun. Çünkü toptan satışları çok fazla. ben bu güzel siteyi gezerken, hep istediğim ama burada bulamadığım bir ürüne gözüm ilişti. benim evim markete biraz uzak kalıyor. o yüzden ürün taşımak gerçekten zor oluyor. ama pazar arabasıylada markete gidemiyorum. marketin içinde onunla dolaşmak bana tuhaf geliyor. işte tam bu noktada cüzdan gibi katlanabilen ve marketten çıktığımda pazar arabasına dönüşen bir çanta görünce nasıl sevindim anlatamam.

Fiyatına gelince 10 $ bile değil. yaz geliyor. karpuzu eve kadar taşıyamadığım için yazın karpuz yiyemiyordum. artık rahatlıkla taşıyabileceğim. seviyorum bu Çinlileri her şeyi kolaylaştırıyorlar. 
ürünün elime geçmesi 15 günü bile bulmadı. 
almışken birde spora giderken yanımda eşyalarımı taşıyacağım bir çantam daha olsun istedim. bu yüzden de spor omuz çantasını tercih ettim.
onun fiyatı da 5$ civarında idi. 15$ iki tane süper çantam oldu. ben bu siteden alışverişe çantalar ile başladım. Sizler için bir sürü alternatifler var. Bu tarz siteleri iyi incelemek lazım. İşimize yarayacak bir sürü değişik ürün ile karşılaşabiliyoruz. Yine aynı sitenin önerdiği saç eklentisi isteyen hanımlara, bir sürü alternatif sunan beautyin hair sayfasına da göz atmadan geçmeyin. 

Yurt dışından alışveriş yapmakta tereddüt etmeyin. Paranız boşa gidecek diye düşünmeyin.  İnanın her emeğin karşılığı var. Herkese mutlu alışverişler dilerim...1 yorum: