10 Kasım 2016 Perşembe

ZİGAVUS PHARMA İLE SİZLERİ TANIŞTIRAYIM...

2007 Yılında bir Türk markası sağlık ve eczacılık sektörüne adım atmış olan Zigavus pharma  ile yollarımız bu sene kesişti. Sağlık ve eczacılık alanında dünya çapında çalışmalara imza atan Türk firmaları beni her zaman gururlandırmıştır.


Firma ilk olarak saç dökülmelerine karşı kokusuz sarımsaklı şampuanla eczanelerde yerini almış ve pazara ciddi bir giriş yapmış, öyle ki yurt dışında bir çok ülkede pazar payı bulabilmiş.

Yaş ilerledikçe gözlerimde kaz ayakları oluşmaya başladı. kaz ayağı dediklerinde ne demek istediklerini bir türlü anlamayan ben aynaya yakından bakınca çatal çatal çizgileri görünce hakikatten kaz ayağına benziyor dedim. Birkaç kez gözaltı kremi kullandım inkar edemem. ancak sonuç noktasına gelince pek de fark göremediğimi anladım. Bu yüzden ciddi bir araştırma yapmanın vakti geldiğini düşündüm. Zigavus firmasından Perfect Eyes kırışıklık giderici göz altı kapatıcısını aldım. Kırışıklıkları ve gözenekleri özel seramik mineral pigmentleri sayesinde ışıgı yansıttığını ve mat bir görüntü verdiğini fark ettim. elimle dokununca seramiğin dokusunu hissedebiliyorum, en sevdiğim yanı sıvı bir krem şeklinde kalıp parlama yapmaması. iki haftadır düzenli kullanıyorum. Göz altımda bir aydınlanma olduğunu fark ettim. Bilgisayarla çok haşır neşir olduğumdan göz altımda morluklar vardı. Onların bile azaldığını fark edebiliyorum. Fiyat olarak da çok uygun.

Siteden online alışveriş yapabiliyorsunuz. Bebek ürünleri, bitkisel saç boyaları, Cilt bakım ürünleri, duş jelleri, güneş koruyucular, kolonyalar, Saç bakım ürünleri ve şampuanlara kadar birçok bitkisel ürünü bulmak mümkün. Web sitesindeki ürünleri incelerseniz her şeyin bitkisel ürünlerden yapıldığını ve dermatolojik testlerden geçtiğini görmeniz kaçınılmaz. Ürünlerle ilgili kafanıza takılan sorulara cevap verecek 7/24 online müşteri temsilcileri de mevcut. Firma  o kadar şeffaf ki etkinlik testlerinden, müşteri yorumlarına ve almış oldukları sertifikalardan uluslararası belgelere kadar her şeyi görmeniz mümkün.3 yorum:

 1. gurur verici Türk malı olması :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle insanın milli duyguları kabarıyor. Kendi firmalarımıza el birliği ile destek vermeliyiz.

   Sil
 2. Benimde saç ürünlerini kullanıp beğendiğim bir marka :)

  YanıtlaSil