6 Ekim 2015 Salı

ÜMRAN'LA SONBAHARA MERHABA ETKİNLİĞİN DE BULUŞTUK

Daha önce Konya'ya gitmek nasip olmamıştı. Ümran'ın kibar daveti üzerine. 03.10.2015 tarihinde Konya'da yapılacak etkinlik için üç blogger arkadaş Gülsen Doğan, Canan Zerkinli ve ben yollara düştük. Güzel ve keyifli bir yolculuk sonrası Konya şehrine girdiğimizde parklarının ve caddelerinin düzenli ve güzel olması dikkatimi çekti. Yeni meram caddesinde bulunan Nevizade Cafe Resturant Ankara'da bile eşine ender rastlayacağımız güzellikte bir mekan. Biz etkinliği yürütürken çocuklar cafenin oyun parkında gönüllerince eğlendiler.

Güler yüzlü ümran hanım, bizi bütün neşesi ile karşıladı. Ankara'dan gelen ve Konya'da tanışmış olduğumuz bloggerlar ile hoş sohbete başladık.Öğlen yemeğimiz de  Konya'ya gitmişken meşhur etli pidesini ve bıçak arasını tatmadan olmazdı. harika yapmışlardı. çıtır çıtır mis gibi kokuyordu. o denli ki civarda ne kadar arı varsa masamıza davetsiz misafir olarak geldiler. 44 sponsor firma eşliğinde hazırlanan hediyeler ve çekilişlerle,dolu dolu bir gün geçirdik. Eve geldiğimde tatlı bir yorgunluk ve mutlu bir yüz ifadesi ile uyuyakalmışım. Etkinlik için çaba harcamış ve özenle hazırlanmış Ümran'a çok teşekkür ederim.

Etkinlikte sponsor olan firmaların hediyeleri aşağıdadır. Hepsine sonsuz teşekkürler.
freshnsoft


cosmed


essence.


cecile

chima
rollbab

sansiro

kenton

durubulgur

mastihaturkiye

Topicrem

natracare

amutiya

narkutu

fingerscrossed

Janssen-Cosmetics

takatuka

kertilcam

bulsakalsak

Aspire.Turkiye

iznikcinitaki

rinso

mustela

bebak

3 yorum:

 1. Ben teşekkür ederim iyiki geldiniz herşey çok güzeldi :)

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir olmuş, tanıdık yüzler görmek güzel. Sevgiler. http://bizimmutfakdan.wordpress.com/

  YanıtlaSil
 3. Paylaşımlarınız harika... ilgi ile takip ediyoruz. daha sık güncellenen paylaşımlar ile sitenizi devamının sürmesini tavsiye ediyorum.

  http://sanayitipicaymakinesi.com/
  http://www.remtamutfak.com/
  Çay Makinesi
  Çay Makinası

  YanıtlaSil