16 Ekim 2015 Cuma

La Roche Posay Effaclar H Nemlendirici Bakım Kremi 40ml


Cilt bakımı, cilt sağlığımız ve estetik görüntümüz için çok önemlidir. Bu sebeple belirli  aralıklarla yaptırdığımız profesyonel cilt bakımının yanı sıra günlük bakımda cildimiz için hayati önem taşımaktadır. Çünkü kadınlar için güzel bir cilt estetik görünümü, onların en önemli ögesidir. Ayrıca bu kremlerin uygulanması konusu da önemlidir. Kremler, gündüz uygulandığında gün boyu nem dengesini korumakta ve dış faktörlerin cilt altına yerleşip kirlilik yaratmasına izin vermemektedir. Gece uygulanan nemlendirici bakım kremleri ise, vücudumuzun hareketsiz kaldığı ve yer çekiminden en çok etkilendiği uyku süresi boyunca cildinizi koruyacaktır. Gündüz kreminin etkisinin yitirildiği anda gece kullanılan nemlendirici kreminin etkisi başlayarak cildinizin nem dengesi korunacaktır.

Bu konuda karşımıza çıkan ve dikkat çeken ilk ürün La Roche Posay Effaclar H Nemlendirici Bakım Kremi olmaktadır. Sivilce ve yağlanma dolayısıyla kurumuş ve nemini yitirmiş olan ciltler için geliştirilmiştir. Kurutucu cilt bakımlarının etkisi altında, ciltlerin dengelenmesini sağlamaktadır. Ayrıca cildin koruyucu hipolipidik tabakasının yediden yapılandırılmasını da sağlayarak, cildin bariyer fonksiyonlarını güçlendirmektedir. Effaclar Duo Nemlendirici Bakım Kremi cilde rahatlığını yeniden kazandırmaktadır. Bileşiminde bulunan Termal suyu sayesinde kızarıklığı da yok etmektedir. Paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Bu sebeplerden dolayı sizlere ısrarla tavsiye edeceğimiz bakım kremleri arasında ilk sırada yer alan La Roche Posay Effaclar H Nemlendirici Bakım Kremi, 40 ml ürün hacmine sahip olmakla beraber cildi onarma, nemlendirme ve rahatlatma görevi üstlenmiştir. Kullanıma uygun ciltler arasında ise, bu cilt bakımlarının etkisiyle hassaslaşmış yağlı ciltlere uygulanmalıdır.

La Roche Posay Effaclar Jel Nemlendirici Bakım Kreminin uygulama şekli: Cildi güzel bir şekilde temizledikten sonra sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yapılması tavsiye edilir. Yapacağınız uygulamadan sonra cildinizdeki yumuşamayı hissedebilecek ve rahat bir yapıya sahip olacaksınız. La Roche Posay Effaclar Jel Nemlendirici Bakım Kremi ile artık cildinizin estetik görüntüsü bozulmadan bakım yapmanız mümkün. Günümüz bayanlarının tercihi olan bu bakım ürünü ile cilt sorunlarınıza karşı alternatif tedavi uygulayabilir ve kendinizi artık güvende hissedebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder