31 Temmuz 2015 Cuma

U Terapi Nedir?


U-Terapi namı diğer ameliyatsız yüz germe operasyonu kadınların yeni keşfettiği güzellik silahlarından birisidir. U-Terapi dediğimiz yöntem ultrason teknolojisinden yararlanılarak geliştirilen bir yöntemdir. Aslında botoks gibi ama daha da genişletilmiş bir boyutta uygulanan bir işlemdir ki tek seansta biten bu uygulama yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Tabi ki etkisini de merak ediyorsunuz 3 ay içerisinde tekniğin olumlu sonuçlarını görmeye başlıyorsunuz. 2 yılın ardından arzu ettiğiniz zamanda yeniden yaptırabilirsiniz. U-Terapi ile yüz gerdirmenin de belli bir maliyeti var elbette. Gençleşmek isteyen kişiler gözden 5 bin lira gibi bir parayı çıkarmalıdır.

Uterapi yöntemi cerrahi olarak müdahale edilen yüz ve boyun germe işlemlerinden ayrı olarak, kaş kaldırma gibi ameliyatların sağladığı etkiyi gösteremez. Çünkü günümüzde çok etkili non invaziv metotlar bile yapılacak olan cerrahi bir uygulamanın en yüksek %50’si seviyesinde bir etkinliğe sahip olabilmiştir. Yani bu doğrultuda hastanın beklentilerini iyi ayarlamak gerekir. Sonrasında mutsuz olma olasılığınız büyüktür. Bu etkinin en iyi şekilde kendinizde oluşmasını istiyorsanız dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır elbette ki cihazın doğru seçiminde bulunmak bunlardan bir tanesidir. Farklı kaliteleri içinde barındıran birçok cihaz çok etkili bir sonuç elde edebilmek için bu sektörde bir biriyle yarış halindedir. Dünya standartlarında bir cihazın olması bu yüz gerdirme olayında sizi yormayacaktır. Peki bu U terapisi nasıl nerede ve kimlere uygulayabiliyor sorusunun cevaplarını öğrenmek ister misiniz?

U Terapi genellikle 35- 50 yaş aralığında olan kişilere uygulana oldukça etkili ameliyatsız lifting germe yöntemi olarak bilinir. Yüzündeki kırışıklıklardan ya da diğer talep ettiği bölgelerdeki kırışıklardan bıçak altına yatmadan kurtulmak isteyenlerin talebi doğrultusunda ortaya çıkmış bir yöntemdir. Cerrahi uygulamadan korkan kişiler bu yöntemi uygulatabilirler. U Terapi uygulamalarında 30-45 dakika kadar sürecek olan operasyonlarda belirtilen şartlara göre asla Anestezi uygulanmaz. Bu uygulama tamamen ağrısızdır ki hemen sonrasında hasta hastaneden koşarak bile çıkabilir. Yanı normal yaşamına dönebilir. Herhangi olumsuzluk belirtisi göstermeyeceği bilincin de olarak kendi istediğiniz alında, boyun bölgesinde, yüzde, dekolte gibi bölgelerde uygulanabilir.

Daha detaylı bilgi için http://www.uterapi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum:

 1. Paylaşımlarınız harika... ilgi ile takip ediyoruz. daha sık güncellenen paylaşımlar ile sitenizi devamının sürmesini tavsiye ediyorum.

  http://sanayitipicaymakinesi.com/
  http://www.remtamutfak.com/
  Çay Makinesi
  Çay Makinası

  YanıtlaSil