27 Mart 2015 Cuma

8 Mart Kadınlar Günü Blogger Etkinliği

          
8 Mart Dünya Kadınlar Gününde sevgili www.gulshendogan.com blogunun yazarı Gülsenin etkinlik daveti ile çok mutlu oldum. Katıldığım ilk event olacaktı.Birbirinden değerli blog yazarları ve firma yöneticileri ile tanıştım.Etkinliğe Ankaralı blog yazarlarının yanı sıra İzmirden http://derinceece.blogspot.com.tr blogunun yazarı Ece 
İstanbuldan http://www.sansbocegi.com blogunun yazarı Nihan
İstanbuldan http://www.ilknurundunyasi.com blogunun yazarı İlknur

İstanbuldan http://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr blogunun yazarı İrem

İstanbuldan http://makyajkelebegi.blogspot.com.tr blogunun yazarı Filiz ile tanıştığım için çok memnun oldum ,takip ettiğim bloglardı.

Etkinlik mekanı olarak Sevgili Gülsen , Ankaranın nezih bir semtinde yer alan   Gaziosmanpaşadaki Hotel Samm i seçmişti. Otelin toplantı salonu biz bloggerlara ayrılmıştı. Birbirinden güzel ikramlar , masalarda bizleri bekleyen www.verycupcake.com nefiss cupcakeleri , Uneller firmasından gelen lezzetlimi lezzetli kurabiyeleri www.uneller.com/tr masalarda yerini almıştı. Pembe Papyon firması bizler için çok şık ayna tasarlamıştı www.pembepapyon.com . Anne Kaz blogunun sahibi Hayriye hanımda  www.annekaz.com üzerinde fotoğraflarımızın yer aldığı kartvizitlerimizi ve peçetelikleri  hazırlamıştı.Sevgili http://betushunbloguu.blogspot.com.tr yazarı Betülde 20 blog yazarı için uyku gözlüğü hediye etti onada çok teşekkür ederim.
Ayrıca lansman yaparak ürünlerini tanıtan değerli firma yöneticileri vardı.Epttavm sorumlusu kendiside blog yazarı olan Gamze Parıltı. Çekiliş ile epttavm ürünlerini bizlerle buluşturdu. Çok teşekkür ederim , ben mutfak önlüğü kazandım :)
https://www.epttavm.com Çok teşekkürler.

Dermokil Kozmetik firması hem bölge sorumlusu hemde cilt bakım uzmanları o gün bizlerleydi.Dermokil Kil Maskesi uygulaması yapıldı canlı canlı :) Firma bizlere maskelerinden , şampuanlarından , kremlerinden hediye etti.

http://www.dermokil.com.tr Çok teşekkürler.


Farmasi bölge sorumluları ürünler ve Farmasi hakkında bilgiler verdiler. Sorularımızı yanıtladılar.Bizlere Dr. Tuna'nın At Kestanesi özlü ağrılara iyi gelen kreminden detaylıca bahsettiler. Ve yeni çıkan ürünlerinden Matlaştırıcı Öje - Shine Ruj - El kremi ve Atkestanesi özlü ağrı kreminden hediye ettiler.

http://www.farmasi.com.tr Çok teşekkürler

Tarko Kozmetiği ilk kez Gülsenin Etkinliği ile tanıdım. Aslında Solingen Cımbız ve Lionesse bigudilerinden kullanıyordum ama Tarko Kozmetiğe ait olduğunu bilmiyordum. Değerli firma yetkilisi bize ürünlerden ve Tarko Kozmetikten bahsetti.Bizlere Solingen Cımbız , Fondöten Fırçası , Allık Fırçası , Saç Fırçası ve Ajandalarından hediye ettiler.

http://tarkokozmetik.com.tr Çok Teşekkürler.

Revox At Kuyruğu Şampuanın Ankara merkezli olduğunu biliyorum ve bloglardan çok duyuyordum.Etkinlikte bizzat gelerek lansman yaptılar.At kuyruğu şampuan çok özellikli , saçı hızla uzatıyor , saç dökülmesini engelliyor , yeni saç oluşumuna katkı sağlıyor , ürün bitkisel içerikli . 400 ml lik ürünlerinden hediye ettiler , denemeye başladım ve 3 haftadırda kullanıyorum memnun kaldım . http://www.revox.com.tr Çok Teşekkürler

Ne zaman alışverişe çıksam mutlaka Rossmann Magazalarına göz atarım.Dünyaca ünlü Rossmann da bizlerleydi ve bölge müdürü Özgür bey kadınlar günümüzü kutladı ayrıca ürünlerinden oluşan çok güzel bir hediye seti verdi.
http://www.rossmann.com.tr Çok Teşekkürler

Bu etkinlikte çok güzel firmalar ve bloggerlar tanıdım. İlk yazımda sizlere Lansman yapan firmalardan bahsettim , bir sonraki yazımda ise , diğer sponsor firmalardan ve etkinliğin diğer bölümlerinden bahsedeceğim.
Sevgilerimle,

1 yorum:

  1. İyiki geldin . Gülsenin etkinleri çok başarılı, organizasyonlarıyla adından söz ettiriyor.

    www.cananzerkinli.com

    YanıtlaSil