22 Eylül 2014 Pazartesi

Chanel Sublimage L’essence ile ışıltılı bir cilt

chanel sublimage lessence serum krem
Chanel’in en değerli ve üst düzey cilt bakım serisi Sublimage, cilt bakımı ve doğal aktif içeriklerle ilgili yıllarca yapılan araştırmaların bir sonucu olarak ortaya çıktı. 2010 yılında La Créme'e ek olarak zengin formüllerle geliştirilen Chanel Sublimage Essence Cellulaire Detoxifiate-Essential Revitalizing Concentrate serum, kadınlara daha aydınlık ve sağlıklı bir cilt sunma amacıyla üretilmişti. İçeriği geliştirilen bu serum, "Sublimage L'essence" adıyla karşımıza yeniden çıkarak, güzellik rutinimize lüks deneyimler katacak. Diane Kruger'un reklam yüzü olduğu Sublimage L’essence, sonbaharda yazdan kalan lekeleri silmek için birçok kadının kurtarıcısı olacak.

Chanel'in cildi aydınlatıp toksinlerden arındıran yeni serumu Sublimage L’essence, 2014 Ekim ayında piyasaya çıkacak. Madagaskar'da yetişen vanilya özlerinden ve Himalayalar'ın nadide altın çiçek özlerinden oluşan içeriğiyle serum, ciltteki hücreleri toksinlerden arındırıp cildi yenilemeyi vaat ediyor. En dıştaki cilt hücrelerini ortadan kaldıran serum, daha eşit ve aydınlık doku sağlayacak bir cilt bariyeri oluşturmayı amaçlıyor.

sublimage lessence chanel

İpeksi jel dokulu serum, mat altın renkli bir ambalajla piyasaya sunulacak. Ürünün her sabah ve akşam, Sublimage La Créme ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder